AKTUALNOŚCI

Konferencja i otwarcie wystawy kolekcjonerskiej „Fortuny złotem, srebrem i papierem opisane”

Fundusze unijne dla muzeum

Fundusze unijne dla muzeum

Sesja naukowa
Aktualności

Sesja naukowa "Polskie art déco"

Weekend za pół ceny 31.03 - 2.04

Weekend za pół ceny 31.03 - 2.04

Jesteśmy na Instagramie!

Jesteśmy na Instagramie!

Aktualności
Nasze muzeum nominowane w rankingu
Aktualności

Nasze muzeum nominowane w rankingu "Wielkie skarby w małych miastach" - prosimy o głosy!

Rok Rzeki Wisły 2017

Rok Rzeki Wisły 2017

Święto Jana - relacja

Święto Jana - relacja