Nasz zespół

DYREKCJA

Dyrektor Muzeum – Leonard Sobieraj
tel. 24 364 70 70
e-mail sekretariat@muzeumplock.eu

Zastępca Dyrektora ds. naukowych – Tomasz Kordala
tel. 24 364 70 60
e-mail t.kordala@muzeumplock.eu

Zastępca Dyrektora ds. zbiorów – Krystyna Suchanecka
tel. 24 364 70 85
e-mail k.suchanecka@muzeumplock.eu

SEKRETARIAT/KADRY

Główny specjalista ds. kadrowych i socjalnych – Agnieszka Jarota
Tel. 24 364 70 70; 24 364 70 71; 24 262 44 91;
fax. 24 262 44 93
e-mail sekretariat@muzeumplock.eu

DZIAŁ UPOWSZECHNIANIA I PROMOCJI

Kierownik Działu – Beata Kamińska
tel. 24 364 70 83
e-mail b.kaminska@muzeumplock.eu

Piotr Dąbrowski
tel. 24 364 70 83
e-mail p.dabrowski@muzeumplock.eu

Anna Błaszczak
tel. 24 364 70 72; 24 364 70 73
e-mail a.blaszczak@muzeumplock.eu

Agnieszka Kaniewska-Płocieniak
tel. 24 364 70 72; 24 364 70 73
e-mail a.plocieniak@muzeumplock.eu

Małgorzata Kwiatkowska
tel. 24 364 70 72; 24 364 70 73
e-mail m.kwiatkowska@muzeumplock.eu

Sylwia Pogodzińska
tel. 24 364 70 72; 24 364 70 73
e-mail grafik@muzeumplock.eu

DZIAŁ FINANSOWY

Główny Księgowy – Anastazja Żółtowska
tel. 24 364 70 62
e-mail ksiegowosc@muzeumplock.eu

Joanna Markiewicz-Kolczyńska
tel. 24 364 70 62
e-mail j.markiewicz@muzeumplock.eu

DZIAŁ EWIDENCJI I DOKUMENTACJI NAUKOWEJ ZBIORÓW

Zastępca Dyrektora ds. zbiorów – Krystyna Suchanecka
tel. 24 364 70 85
e-mail k.suchanecka@muzeumplock.eu

Alicja Gumińska
tel. 24 364 70 65
e-mail inwentarze@muzeumplock.eu

Gabriela Nowak
tel. 24 364 70 84
e-mail g.nowak@muzeumplock.eu

Sekcja magazynów zbiorów

Kierownik sekcji – Wanda Chabowska
tel. 24 364 70 74

Hanna Wiśniewska
tel. 24 364 70 84
e-mail h.wisniewska@muzeumplock.eu

Elżbieta Miecznikowska
tel. 24 262 25 95
e-mail e.miecznikowska@muzeumplock.eu

DZIAŁ ARCHEOLOGII

Kierownik Działu - Zbigniew Miecznikowski
tel. 24 364 70 80
e-mail z.miecznikowski@muzeumplock.eu

DZIAŁ HISTORII

Kierownik Działu – Barbara Rydzewska
tel. 24 364 70 64
e-mail b.rydzewska@muzeumplock.eu

Katarzyna Stołoska-Fuz
tel. 24 364 70 64
e-mail k.fuz@muzeumplock.eu

GABINET NUMIZMATYCZNY

Kierownik Gabinetu Numizmatycznego – Grażyna Tryka
tel. 24 364 70 87
e-mail grazynatryka@muzeumplock.eu

Magdalena Balska
tel. 24 364 70 87
e-mail m.balska@muzeumplock.eu

DZIAŁ SZTUKI

p.o. Kierownika Działu Sztuki – Mariola Adamska
tel. 24 364 70 74
e-mail m.adamska@muzeumplock.eu

Mariusz Kasprzak
tel. 24 364 70 74
e-mail m.kasprzak@muzeumplock.eu

Małgorzata Szadkowska
tel. 24 364 70 74
e-mail m.szadkowska@muzeumplock.eu

Szymon Zaremba
tel. 24 364 70 74
e-mail s.zaremba@muzeumplock.eu

DZIAŁ ADMINISTRACJI I ZABEZPIECZENIA TECHNICZNEGO MUZEUM

Kierownik Działu – Małgorzata Jabłońska
tel. 24 364 70 77
e-mail m.jablonska@muzeumplock.eu

Mariola Burdon
tel. 24 364 70 61
e-mail m.burdon@muzeumplock.eu

Monika Jędrzejczak-Rudzińska
tel. 24 364 70 61
e-mail m.jedrzejczak@muzeumplock.eu

Sekcja zabezpieczenia technicznego

Kierownik sekcji – Stanisław Konczewski
tel. 24 364 70 78

Jerzy Wiącek
Bogdan Józwik
Arkadiusz Tarnowski
Piotr Mazurowski

Sekcja ds. obsługi i dozoru

Kierownik Sekcji - Irena Kujawa

SPECJALISTA DS. WYDAWNICTW

STANOWISKO SAMODZIELNE
Zbigniew Chlewiński
tel. 24 364 70 67
e-mail z.chlewinski@muzeumplock.eu

BIBLIOTEKA

Katarzyna Ogieniewska
tel. 24 364 70 63
e-mail biblioteka@muzeumplock.eu

RECEPCJA, SKLEPIK, OCHRONA (Tumska 8)

Recepcja
tel. 24 364 70 76

Sklepik
tel. 24 364 70 69

Ochrona
tel. 24 364 70 75

DZIAŁ ETNOGRAFII I SZTUKI LUDOWEJ (SPICHLERZ)

Magdalena Lica-Kaczan
tel. 24 262 25 95; 24 262 48 69
e-mail m.lica-kaczan@muzeumplock.eu

Grzegorz Piaskowski
tel. 24 262 25 95; 24 262 48 69
e-mail g.piaskowski@muzeumplock.eu

MUZEUM ŻYDÓW MAZOWIECKICH

Kierownik: Mariusz Wojtalewicz
tel. 24 364 86 96
e-mail: m.wojtalewicz@muzeumplock.eu

Zastępca kierownika: Rafał Kowalski
tel. 24 364 86 96
e-mail: r.kowalski@muzeumplock.eu

Napisz do nas