Weekend za pół ceny 31.03 - 2.04

Oferta w ramach akcji "Weekend za pół ceny" w dniach 31 marca - 2 kwietnia 2017 roku:

Muzeum Mazowieckie w Płocku, ul. Tumska 8:

1. Bilet wstępu na ekspozycje secesji i art deco (Tumska 8) / 5 PLN zamiast 10 PLN/

2. Usługa przewodnika po ekspozycji secesji i art deco (Tumska 8) / 25 PLN zamiast 50 PLN/
konieczność rezerwacji "Przewodnika za pół ceny" pod numerem telefonu 24 364-70-72.

Muzeum Mazowieckie w Płocku - Spichlerz, ul. Kazimierza Wielkiego 11B:

3. Wystawa „Bolesław Biegas” (Spichlerz) / 2 PLN zamiast 4 PLN/

Prócz tego nieodpłatne zwiedzanie wystawy "X Wieków Płocka" (Tumska 8), "Kultura Mazowsza w ludowej wizji świata" i "Sztuka Dalekiego Wschodu" (Spichlerz) i Muzeum Żydów Mazowieckich.

W dniach 31 marca - 2 kwietnia 2017 roku Muzeum czynne w godz. 10.00 - 16.00.

Muzeum Mazowieckie w Płocku to najstarsze polskie Muzeum powstałe w 1821r. z inicjatywy społecznej. Wizytówką Muzeum są zbiory secesji, zawierające aranżację wnętrz mieszczańskich, sale rzemiosła artystycznego - szkła, ceramiki, metalu, biżuterii - galerię malarstwa i rzeźby okresu Młodej Polski. Obok zbiorów secesji zachwyca imponująca kolekcja art déco, która znacznie wzbogaciła się w ciągu ostatnich kilku lat oraz nowocześnie zaaranżowana wystawa X Wieków Płocka przedstawiająca 1000 lat historii miasta.

Odnowiony Spichlerz stał się miejscem eksponowania trzech ważnych wystaw: "Kultura Mazowsza w ludowej wizji świata", "Sztuka Dalekiego Wschodu" i "Bolesław Biegas".

Muzeum Mazowieckie w Płocku
ul. Tumska 8
09-402 Płock
sekretariat@muzeumplock.art.pl